Skip to content Skip to footer

Członek RN

Michał Mania

Pan Michał Mania posiada wykształcenie wyższe. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie nauk ścisłych uzyskany na Royal Holloway, University of London oraz jest absolwentem IESE Business School w Barcelonie, gdzie ukończył studia podyplomowe Master of Business Administration (MBA).

Ponadto, ukończył liczne kursy i szkolenia (z zakresu finansów, inwestycji) oraz uczestniczył w transgranicznych projektach oraz wymianach studenckich min. w Kellogg School of Management w Stanach Zjednoczonych Ameryki oraz ESSEC Business School we Francji.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Polsce jak i za granicą.

  • 2018 Zarządzający Funduszem AgioFunds TFI S.A.
  • 2018 – obecnie; Michał Mania Konsulting, własna działalność gospodarcza;
  • 2017 Manager ds. Operacji typu Pathways Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o.
  • 2014 – 2016 Konsultant Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Michała Mania nie prowadzi on w żadnej formie działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki, jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej, jako członek jej organu. Pan Michała Mania nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.